ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)
про користування послугами THE BEST MARKETING
(Редакція діє з 11.03.2022)
1. ВСТУП
1.1. Цей документ є публічною пропозицією до укладання договору на зазначених нижче умовах (офертою). Договір укладається між Вами - особою, зацікавленою в отриманні послуг, що пропонуються на сайтах http://the-bestmarketing.com https://edtech-stars.com/ https://education-stars.com/ та інших сайтах проекту, та нами - компанією "THE BEST MARKETING". Оферта визначає умови користування будь-якими послугами THE BEST MARKETING, крім послуг, що надаються в рамках окремого договору.

1.2. Реквізити конкретного постачальника послуг (сторони договору) завжди будуть вказані у виставленому рахунку або електронному інвойсі платіжної системи, а також у виписці з вашого рахунку.
2. УМОВИ ДОГОВОРУ
2.1. Якщо з вами не укладено іншого письмового договору, ваш договір з компанією "THE BEST MARKETING" завжди включає щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі - "ЗАГАЛЬНІ УМОВИ"). Будь ласка, прочитайте його уважно.

2.2. Крім ЗАГАЛЬНИХ УМОВ договір також включає ПРИВАТНІ УМОВИ, опубліковані в додатках до оферти або на сторінці з описом продукту (послуги) на нашому сайті (далі - "ПРИВАТНІ УМОВИ"). ЗАГАЛЬНІ УМОВИ та ПРИВАТНІ УМОВИ договору (далі - «УМОВИ») разом утворюють договір про надання послуг. Крім умов договору, ви також повинні виконувати всі правила та умови, з якими ми вам запропонуємо ознайомитись у процесі оформлення замовлення або отримання послуг (наприклад, умови навчання, умови підписки, правила відвідування заходів, правила спілкування у чатах).
3. АКЦЕПТ ОФЕРТИ
3.1. Для обслуговування послуг "THE BEST MARKETING" ви повинні акцептувати оферту - тобто прийняти всі без винятку умови договору - і дати згоду на обробку вашої особистої інформації відповідно до нашої Політики конфіденційності.

3.2. Ви можете прийняти умови договору:
(А) дією на сайті – натисканням на спеціальне поле (кнопку або чек-бокс) на сторінці замовлення послуги;
або (В) оплатою послуг за допомогою платіжної кнопки або посилання, або оплатою виставленого рахунку (за першою подією), або (б) фактичним користуванням послугами.

3.3. Якщо ви не погоджуєтесь з УМОВИМИ договору, – припиніть користуватися послугами. Якщо ви вже оформили замовлення та оплатили послуги, і не погоджуєтесь з УМОВИМИ договору або умовами навчання, - запитайте повернення коштів у встановленому порядку.

3.4. Зверніть увагу, акцепт оферти прирівнюється до укладення договору у простій письмовій формі. Такий договір має юридичну силу і має виконуватися сторонами.
4. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
4.1. Предметом договору є надання послуг, які ми пропонуємо на нашому сайті https://the-bestmarketing.com https://edtech-stars.com/ та інших сайтах проекту (наприклад, участь у комплексних програмах навчання, відвідування заходів або отримання особистих консультацій або ж користування платною відновлюваною підпискою на наші послуги).
5. ПОСЛУГИ THE BEST MARKETING
5.1 Детальний опис послуг THE BEST MARKETING, умови та особливості участі у програмах навчання або отримання послуг наведені у відповідних розділах нашого сайту або додатках до оферти. Обсяг доступних вам послуг, опцій та матеріалів залежить від обраної вами програми навчання та пакету послуг. Деякі пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до кількох послуг або курсів навчання.

5.2. Під маркетинговим поняттям "безстроковий доступ до матеріалів" розуміється доступ до матеріалів покупки на 3 роки.

5.3. Усі програми навчання включають лекції (сесії), і навіть практичні завдання. Зверніть увагу, навчання завжди має на увазі регулярне відвідування занять (вебінарів, воркшопів, розборів, сесій, майстер-класів та онлайн-зустріч), а також самостійну роботу та виконання вами домашніх завдань, які є частиною процесу надання послуг.

5.4. Деякі пакети послуг мають на увазі отримання бонусних послуг та матеріалів. Оскільки бонусні послуги та матеріали не є частиною курсу, ми залишаємо за собою право будь-коли без попередження змінювати перелік та обсяг бонусів.

Платна підписка на послуги

5.5. В процесі оформлення платної відновлюваної підписки на послуги THE BEST MARKETING вам буде запропоновано ознайомитись з приватними умовами договору – умовами підписки. Поряд із ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ, умови підписки визначають порядок оформлення, оплати та анулювання платної підписки та є невід'ємною частиною вашого договору з нами.
6. ОБЛІКОВА ЗАПИС КОРИСТУВАЧА
6.1. Для зручності користування послугами, після першого замовлення та успішної оплати навчання, ви отримуєте обліковий запис (аккаунт) користувача на нашій навчальній платформі (доступна за адресою kurs.the-bestmarketing.com або https://achepik.customer.smartsender.eu/lms), а також доступ до особистого кабінету, для отримання послуг та перегляду платного контенту (наприклад, відеозаписів уроків чи інших матеріалів). Одного облікового запису користувача достатньо, щоб отримувати послуги з різних програм навчання.

6.2. Ви попереджені та згодні з тим, що з метою захисту контенту від незаконного копіювання ви можете здійснювати доступ до особистого кабінету та переглядати контент не більше ніж з двох авторизованих пристроїв.

7. ФОРМАТ НАДАННЯ ПОСЛУГ
7.1. Якщо на момент оформлення вами замовлення, на сайті було заявлено, що ті чи інші активності (зустрічі, майстер-класи, буткемпи, семінари, лекції, воркшопи тощо) або заняття, передбачені програмою навчання, проводяться у форматі "офлайн", то, як правило, вони відбуваються у вигляді живих зустрічей.

7.2. Однак, оскільки наше основне завдання - забезпечити ефективне навчання студентів та безперервне надання послуг, у разі потреби, ми можемо на свій розсуд провести будь-яке заняття (модуль) або будь-яку активність у форматі "онлайн" - тобто дистанційно, - і це не буде вважатися порушенням договору з нашого боку або відступом від його умов.

7.3. Це означає, наприклад, що у разі запровадження урядової заборони на проведення заходів чи групових зустрічей (через карантин, війну чи інші заходи), ми зможемо продовжити надання послуг та провести заплановану активність (буткемп чи зустріч) у форматі "онлайн". У будь-якому випадку ми попередимо вас про це заздалегідь. Формат надання послуг не впливає на їх первісну вартість; ми не перераховуємо вартість послуг у разі зміни формату (способу) їх надання.

8. УМОВИ ОПЛАТИ
8.1. Вартість послуг у валютному еквіваленті може бути вказана на нашому сайті або в надісланих вам повідомленнях. Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH – для мешканців інших країн) фіксується у виставленому вам рахунку або інвойсі платіжної системи. Зверніть увагу, вартість послуг включає лише ті послуги, які прямо вказані на сторінці з описом продукту.

8.2. У разі оплати послуг платіжною карткою, сума списання може включати додаткові комісії банків та платіжних систем. Якщо валюта вашої картки відрізняється від валюти платежу (валюти купівлі), сума списання визначається виходячи з обмінного курсу платіжних систем VISA або MasterCard, а також банку-емітента (банку, який випустив вашу картку); можливі додаткові витрати, пов'язані із конвертацією валюти.

Спосіб платежу

8.3. Ви можете оплатити послуги за допомогою кнопки на сайті або наданого нами платіжного посилання. Ви також можете оплатити послуги по рахунку в онлайн-банкінгу або будь-якій фінансовій установі. Зверніться до нашої служби підтримки клієнтів і ви отримаєте вичерпну інформацію про доступні способи платежу.

8.4. Якщо ви сплатили за послуги через банківський термінал або касу фінансової установи, ви повинні повідомити нам про платеж і надіслати зображення документів, що підтверджують оплату за адресою info@the-bestmarketing.com. Це потрібно для того, щоб вчасно прийняти або ідентифікувати платіж та розпочати надання послуг.

Строки платежу

8.5. Ви повинні сплатити послуги у строк, зазначений на сторінці оплати, у виставленому рахунку або повідомленні з платіжним посиланням, будь то участь у заході або програма навчання. Ви розумієте, що відвідуючи заняття (сесії, розбори та заходи) та оплачуючи виставлений рахунок, ви укладаєте з нами договір на умовах, зазначених у цьому документі та додатках до нього.

Невиконання платіжних зобов'язань

8.6. У разі порушення вами строків платежу ми маємо право не допускати вас до занять, призупинити надання послуг та заблокувати доступ до вже оплаченого контенту до моменту погашення заборгованості.

  9. УМОВИ БРОНЮВАННЯ (ПРЕДЗАКАЗУ) ПОСЛУГ
  9.1. Бронюючи наші послуги (наприклад, участь у навчанні чи заходах) ви оформлюєте раннє замовлення на умовах акційної пропозиції (як правило, за зниженою ціною або на більш вигідних умовах) або отримуєте розстрочку на оплату наших послуг, за умови внесення вартості бронювання. Бронюючи послуги ви укладаєте з нами договір на умовах акційної пропозиції, опублікованої на нашому сайті або в повідомленнях, що вам надсилаються.

  9.2. Внесена вами сума (вартість бронювання) вважається завдатком і передається вами в рахунок належних платежів, на доказ укладання договору та забезпечення його виконання. Якщо ви відмовитеся від отримання послуг, ми утримаємо всю суму задатку. Вартість бронювання (завдаток) у жодному разі не повертається.

   10. СТРОКИ НАДАННЯ ПОСЛУГ
   10.1. Ми пропонуємо різні послуги та програми навчання, які відрізняються форматом роботи та можуть мати різну тривалість. Тривалість надання послуг визначається у відповідних розділах сайту та надісланих вам повідомленнях.

   10.2. Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що ми можемо в односторонньому порядку переносити дату та час проведення занять (лекцій, занять, сесій, зустрічей, майстер-класів, інтенсивів та вебінарів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.

   Строки доступу до контенту

   10.3. Різні програми навчання передбачають доступ до навчальних матеріалів на обмежений термін. У такому випадку ви гарантовано отримуєте доступ до контенту на термін, зазначений на сторінці продукту.

   10.4. Після закінчення цього терміну цей контент буде вам недоступний. Деякі пакети послуг дозволяють продовжити термін навчання, а разом із ним і термін доступу до контенту на один місяць.

   Підписка


   10.5. Підписка на наші послуги пропонується з різними термінами дії (мінімальний термін підписки) та автоматично продовжується доти, доки ви або ми не скасуємо її продовження. Будь ласка, зверніть увагу, термін дії підписки визначається вибраним вами Тарифним планом та Умовами передплати (додаток до оферти).

    11. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
    Загальні правила повернення
    11.1. Ви можете надіслати запит на повернення коштів протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з дати оплати пакету послуг (повної чи часткової). Якщо запит на повернення оформлений із порушенням вказаного строку, ми маємо право відмовити вам у поверненні коштів та утримати всю суму авансу в якості штрафу за односторонню відмову від договору.
    11.2. Якщо на момент оформлення запиту на повернення коштів ви вже почали користуватися послугами (наприклад, отримали доступ до навчальних матеріалів або їх записів), ми утримаємо із суми повернення вартість фактично отриманих вами послуг. Якщо на момент оформлення запиту на повернення коштів ви ще не користувалися замовленими послугами, ми повернемо вам кошти, за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних з поверненням. Якщо оплата була через Оплату частинами чи банківську розстрочку - комісія магазина вираховується з суми повернення і Вам не повертається .
    11.3. Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використали під час оплати замовлення. Якщо ж ми отримаємо запит, оформлений із порушенням вказаного строку, ми утримаємо всю суму авансу в якості штрафу за односторонню відмову від договору.
    11.4. Ви розумієте, що ваша незгода із думкою викладачів, методикою та змістом навчальних Курсів, не є підставою для повернення коштів.
    Оформлення повернення
    11.5. Для відмови від послуг та повернення коштів напишіть нам email за адресою, вказаною на сайті, ми надішлемо вам форму запиту на повернення та докладні інструкції зворотнім повідомленням. Ваш лист має містити принаймні ваші ПІБ та email, яким ви скористалися під час оформлення замовлення.
    11.6. Якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення та не надасте нам запит на повернення коштів за нашою формою, ми маємо право відмовити вам у поверненні коштів.
    Неотримання послуг, або неявка на заняття
    11.7. Ми ніколи не відшкодовуємо вартість неотриманих вами послуг, якщо ви не отримали їх не з нашої вини, наприклад, якщо ви не переглядали доступний вам платний контент, або не скористалися доступними вам послугами (пропустили одне або кілька занять).
    Інші умови повернення
    11.8. Якщо повернення коштів йде за ініціативою компанії з клієнта вирахувується комісія платіжної системи, кількість доступних модулей навчання в кабінеті учня (сума покупки ділиться на загальну кількість модулей в продукті), а також робота Наставника на розборах (з розрахунку 2 000 грн. за участь в одному розборі). Також можливі інші комісії в залежності від функцій, які споживав клієнт.
    11.9. Ми можемо встановлювати інші правила повернення для окремих Курсів та послуг. У такому випадку, ми обов'язково опублікуємо їх на сторінці з описом Курсу на нашому сайті.
    12. ПЕРЕНОС СТРОКІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ
    12.1. Якщо ви не зможете взяти участь у навчанні у заплановані терміни, повідомте нам про це не пізніше ніж за три (3) дні до запланованої дати початку занять (старту потоку курсу).

    12.2. Якщо ми отримаємо ваш запит у зазначені терміни, ми повідомимо вас про нові календарні дати занять і ви зможете пройти навчання з наступним потоком курсу. Якщо ви пропустите зазначений термін або відмовитеся від навчання з порушенням встановленого порядку, ми маємо право відмовити вам у наданні послуг у нові терміни та утримати вартість навчання як штраф за відмову від договору.

    12.3. Ми можемо встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих послуг, публікуючи їх на сторінці продукту.
     13. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
     13.1. Залежно від придбаних вами послуг, ви отримуєте доступ до контенту (інформаційних та навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії.

     13.2. Користуючись послугами, ви отримуєте право переглядати контент та використовувати його в особистих цілях, на умовах цієї угоди, на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено ПРИВАТНИМИ УМОВАМИ.

     Торгові марки

     13.3. Знак для товарів та послуг, а також торгове найменування "THE BEST MARKETING" зареєстровано та належить нам. Ви не можете використовувати його без нашої письмової згоди. На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія законодавства, що застосовується. Їхня згадка на сайті або в навчальних матеріалах не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

     Авторскі матеріали

     13.4. Всі матеріали, розміщені на нашому сайті, а також матеріали, що надаються вам під час надання послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії "THE BEST MARKETING", незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії.

     13.5. Користуючись нашими послугами, ви отримуєте право використовувати освітній контент в особистих некомерційних цілях. Вартість комерційного використання авторських матеріалів оцінюється у сумі, еквівалентній п'ятнадцяти (15 000,00) тисяч євро за один календарний місяць використання.

     13.6. Копіювання, переробка, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення та розповсюдження матеріалів, розміщених на сайті, або наданих вам під час навчання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено та переслідується згідно із законом.

     13.7. Зверніть увагу! Купівля доступу до навчального контенту "в складчину" або передача ваших облікових даних для доступу до навчання третім особам заборонені - це піратство.

     Порушення прав

     13.8. Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавства країни проживання порушника та міжнародного законодавства, і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності. У разі виявлення фактів незаконного використання нашої інтелектуальної власності (використання бренду; копіювання або переробка матеріалів курсу, продаж шаблонів автоворонок або їх поширення; купівля доступу до курсу "в складчину" та передача облікових даних для доступу до навчання третім особам та ін.), ми вправі припинити надання послуг та заблокувати аккаунт порушника, без відшкодування вартості навчання.

     13.9. Ми маємо право на свій вибір вимагати від порушника повного відшкодування збитків, заподіяних таким порушенням або виплати порушником компенсації у розмірі подвійної плати за правомірне використання об'єктів інтелектуальної власності, за кожний випадок неправомірного використання. У разі відмови порушника від добровільної виплати компенсації ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, ініціювати кримінальне переслідування порушника та стягнути грошову компенсацію у примусовому порядку.
     14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

     Розпорядження закону

     14.1. Положення чинного законодавства про захист прав споживачів щодо претензій щодо надання послуг неналежної якості поширюються на відносини, що виникають, незалежно від ЗАГАЛЬНИХ і ПРИВАТНИХ УМОВ договору. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, у будь-якому разі не може бути зменшений.

      15. ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ГАРАНТІЇ
      15.1. Ми не даємо гарантій, що користування послугами принесе миттєве досягнення цілей. Результати різних учасників можуть значно відрізнятися - багато залежить від індивідуальної роботи та настрою учасника. Ми не гарантуємо вам швидких і легких позитивних змін як життя, - будь-які зміни вимагають зусиль та старанної самостійної роботи. Однак, ми гарантуємо, що користуючись послугами, ви отримаєте знання та навички, які однозначно наблизять вас до досягнення поставленої мети.
      16. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
      Загальні положення

      16.1. Ви берете на себе повну відповідальність за будь-які порушення ваших зобов'язань, обумовлених УМОВИ, а також за всі наслідки цих порушень. Користуючись сайтом та послугами, ви зобов'язуєтеся не брати участі в діяльності, яка порушує функціонування сайту або пов'язаних з ними серверів та мереж, або заважає наданню послуг.

      16.2. Ми несемо відповідальність за: порушення умов та порядку надання послуг; надання послуг неналежної якості.

      16.3. Ви несете відповідальність за: достовірність та правильність реєстраційних та платіжних даних; використання третіми особами ваших облікових даних для доступу до послуг; незаконне використання наших авторських матеріалів; поширення наклепів про нашу компанію; порушення строків платежу; порушення УМОВ договору та правил користування послугами; втручання в роботу сайту або спробу отримати доступ до послуг, оминаючи наші інструкції.

      Обмеження відповідальності

      16.4. Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом чи претензією обмежується вартістю послуги неналежної якості. Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин незалежних від нас, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам; порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення, що використовується вами для отримання послуг; втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої вини; будь-які збитки третіх осіб, які виникли не з нашої вини. У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно: продовженням термінів надання послуг або наданням послуг у нові терміни до виконання наших зобов'язань.

       17. ЗГОДА НА ОТРИМАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ
       17.1. Оформляючи замовлення на послуги, оформляючи підписку на email-розсилку, розсилку в месенджери або реєструючись на нашому сайті (надсилаючи свої контактні дані), ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо надсилати вам повідомлення, рекламу та розсилки (email, sms, повідомлення в месенджери) та голосові повідомлення, користуючись контактами, вказаними вами у реєстраційній формі. Ви завжди можете відмовитись від отримання цих повідомлень, письмово повідомивши нас про це.
        18. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ, ЩО РОЗМІЩУЮТЬ ВАМИ
        Обмеження відповідальності за розміщення контенту

        18.1. Ви несете відповідальність за контент та матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті, у наших спільнотах, групах або чатах проекту, у процесі користування послугами компані "THE BEST MARKETING". Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали та не здійснюємо їх відстеження.

        Відповідність вимогам законодавства

        18.2. Розміщуючи ваш власний контент, ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту політичного, порнографічного, сексуального характеру, що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози чи наклеп.

        18.3. Крім того, контент, що розміщується вами, також не повинен порушувати прав третіх осіб і містити рекламу. Це стосується майнових та особистих немайнових прав третіх осіб, у тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право та права на товарний знак та торгове найменування). Зокрема, ви також зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів/ відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

        Несанкціонована реклама

        18.4. Контент та матеріали, які ви розміщуєте у процесі користування послугами компанії THE BEST MARKETING, не повинні містити рекламу. Ми маємо право у будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо визнаємо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства.

        18.5. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право направити вам письмове попередження, тимчасово заблокувати ваш обліковий запис та призупинити надання послуг, або розірвати договір в односторонньому порядку.

        Відшкодування збитку

        18.6. Якщо ви порушуєте УМОВИ договору, ви зобов'язані відшкодувати нам усі збитки, завдані у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії за втрати та інші вимоги в порядку регресу.
        19. СТРОК ДІЇ УМОВ
        19.1. УМОВИ діють доти, доки не будуть змінені або відкликані компанією "THE BEST MARKETING".

        19.2. Припинення дії (відкликання) даних Умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов'язання та відповідальність, які діяли для вас та компанії "THE BEST MARKETING", і виникли до моменту припинення дії УМОВ.
        20. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
        20.1. Договір про надання послуг, укладений акцептом цієї оферти, діє до виконання сторонами зобов'язань.
        21. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ
        21.1. Ви маєте право припинити користування послугами у будь-який час без вказівки причини. Повідомте про це, звернувшись до служби підтримки, по одному з телефонів, вказаних на сайті. Будь ласка, зверніть увагу після того, як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите право відвідувати передбачені програмою навчання заняття, а також втратите доступ до платного контенту та послуг.

        21.2. Ми залишаємо за собою право розірвати договір з вами без вказівки причин, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати розірвання.

        21.3. Ми можемо в будь-який час припинити надання послуг та відрахувати вас з будь-якої програми, якщо ви:
        • грубе порушуєте умови навчання чи умови договору;
        • ухиляєтесь від виконання практичних завдань, передбачених програмою;
        • відмовляєтесь від виконання наших освітніх стандартів;
        • систематично пропускаєте заняття, унаслідок чого виникають тривалі перерви у заняттях;
        • порушуєте наші права інтелектуальної власності або намагаєтеся отримати доступ до закритих матеріалів програми, не передбачених вашим пакетом послуг, в обхід наших інструкцій;
        • не відвідуєте передбачені програмою заходи
        21.4. У разі припинення навчання сплачені вибуючим учасником кошти та аванси не повертаються.
         22. ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
         22.1. Ми опрацьовуємо вашу персональну інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності. Вона регламентує збір, обробку, використання та захист вашої персональної інформації. Ви завжди можете знайти актуальну версію політики на нашому сайті.

         22.2. Користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір та обробку ваших персональних даних на вказаних умовах. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, припиніть використання сайту.
          23. ФОТО- ТА ВІДЕОЗЙОМКА УЧАСНИКІВ ЗАНЯТЬ
          23.1. Відвідуючи заняття ви надаєте нам згоду на:

          (А) організацію та ведення фото-, аудіо- та відеозйомки, а також веб-трансляцій відкритих занять та заходів (сесій, розборів та групових занять), за вашою участю;

          (Б) використання компанією фото- та відеоматеріалів, що містять ваше зображення, а також ваш голос і ваше виконання з рекламною метою (у тому числі, на їх переробку та розміщення в мережі Інтернет на нашому сайті та в соцмережах).

           24. ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГ
           24.1. Ми залишаємо за собою право на свій розсуд і в будь-який час вносити зміни до оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ), розмістивши на цій сторінці її нову редакцію. Нова версія оферти набирає чинності з моменту її опублікування на веб-сайті. Рекомендуємо регулярно перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки. У разі зміни ПРИВАТНИХ УМОВ договору ми внесемо зміни до опису послуг безпосередньо на сторінці продукту на нашому сайті.

           24.2. Якщо ви продовжуєте користуватися послугами та не заявили письмових заперечень протягом п'яти (5) днів з дати змін умов, вважається, що ви ухвалили умови договору з урахуванням змін. Якщо ви заперечуєте проти нової редакції УМОВ, ми безперечно зберігаємо за собою право відмовитися від надання послуг.

            25. ЗАСТОСОВАНЕ ПРАВО
            25.1. Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України. У частині законодавства про захист споживачів, застосовується законодавство країни постійного проживання клієнта.
             26. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ
             Дійсність положень

             26.1. За наявності розбіжностей між ПРИВАТНИМИ та ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ, положення ПРИВАТНИХ УМОВ, що належать до відповідної Послуги, мають переважну силу.

             26.2. Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність одного з положень укладеного договору (ЗАГАЛЬНИХ або ПРИВАТНИХ УМОВ), відповідне становище буде виключено з договору із збереженням дії інших положень. Інші положення договору, як і раніше, будуть дійсними і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.
              27. ДОДАТКИ ДО ДОГОВОРУ
              27.1. Додатки є невід'ємною частиною цього Договору.

              Додаток №1 – Умови навчання
              Додаток №2 – Політика конфіденційності
              Додаток №3 – Умови підписки