Додаток 3
до ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ (ОФЕРТИ)
прo користування послугами THE BEST MARKETING

УМОВИ ПІДПИСКИ
на послуги компанії THE BEST MARKETING
(Редакція діє з 11.03.2021)
Цей документ визначає умови користування платною відновлюваною підпискою на послуги та є частиною вашого договору з компанією "THE BEST MARKETING". Користування платною підпискою означає вашу повну згоду з усіма умовами договору (із змінами та доповненнями, дійсними на дату оформлення або поновлення підписки). Періодично переглядайте ці умови, щоб бути в курсі останніх змін.

1. ОФОРМЛЕННЯ ПІДПИСКИ
Оформляючи платну передплату ви самостійно визначаєте Тарифний план та термін підписки, виходячи з нашої чинної пропозиції, опублікованої на сторінках сайту https://the-bestmarketing.com. Підписка вважається оформленою після підтвердження вашої згоди з умовами договору та успішного введення платіжних даних.

2. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Ми публікуємо опис Тарифних планів (пакетів) підписки, із зазначенням переліку послуг, терміну та вартості підписки, на сторінках сайту https://the-bestmarketing.com

Вартість передплати відображається на сторінці оплати послуг та у банківській виписці за вашою карткою. Сума платежу завжди включає комісію платіжної системи, вартість послуг складає різницю між сумою платежу та сумою комісії платіжної системи.

3. СПОСОБ ОПЛАТИ, ПРИВ'ЯЗКА БАНКОВСКОЇ КАРТКИ
Підписка має бути оплачена вашою особистою банківською карткою з використанням платіжної системи на сайті. Банківська картка вважається прив'язаною до вашого облікового запису після оформлення підписки та відправлення платіжних даних (або ж після прив'язування картки в особистому кабінеті).

Після оформлення підписки кошти списуються з прив'язаної банківської картки за умовами Вашого Тарифного плану – за вибраний Вами строк передплати. У разі автоматичного поновлення підписки на новий період кошти списуються в перший день нового періоду. Ми повідомимо вас про чергове списання заздалегідь email-повідомленням.

Після першої оплати послуг або прив'язки картки в особистому кабінеті списання коштів з вашої картки відбувається автоматично і не вимагає додаткової згоди (дії) з вашої сторони. Надсилаючи платіжні дані, ви надаєте нам право здійснювати списання коштів із вашої банківської картки на умовах обраного Тарифного плану.

Використовуючи банківську картку для оформлення або оплати передплати, ви підтверджуєте, що маєте право розпоряджатися коштами, що знаходяться на банківській картці та несете відповідальність за надання недостовірних відомостей про власника картки або несанкціоноване використання чужої банківської картки.

Ви маєте право скасувати підписку будь-якої миті. Для цього зверніться до нашої служби підтримки або виконайте налаштування в особистому кабінеті WayForPay. У такому разі автоматичного списання коштів із банківської картки не відбувається.

4. НЕВИКОНАННЯ ПЛАТЕЖНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ
У разі неможливості списання коштів з вашої платіжної картки або відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на картці; перевищено допустимий кредитний ліміт по картці) ми зробимо повторну спроби списання. Після повторної невдалої спроби списання коштів ми скасуємо підписку.

5. СТРОК ПІДПИСКИ
Підписки на наші послуги пропонуються з різними термінами дії (термін підписки) та автоматично продовжуються на такий самий термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження.

Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, використовували ви послуги чи контент, на які підписані, чи ні.

Обмежений термін доступу

Ви отримуєте доступ до послуг та закритого контенту на термін дії підписки.

6. УМОВИ ОФОРМЛЕННЯ І СКАСУВАННЯ ПІДПИСКИ

Місячний план (підписка, щомісячна оплата)

Ви отримуєте необмежений доступ до платного контенту на тридцять (30) днів, починаючи з дня обробки початкового платежу – з дня оформлення передплати. Наступного дня, за днем закінчення сплаченого періоду, передплата відновиться автоматично на наступний період – тридцять (30) днів, на умовах Місячного тарифного плану.

Вартість передплати стягується щомісяця, доки ви не скасуєте передплату. Оскільки у цьому випадку тривала угода відсутня, вартість підписки може змінитися, починаючи з наступного місяця (30-денного періоду) передплати.

Якщо ви вирішите скасувати передплату протягом п'яти (5) днів з моменту її оформлення, ми відшкодуємо вам кошти за вирахуванням двадцяти (20) % від сплаченої суми, а також комісій платіжних систем, пов'язаних із поверненням. Якщо ви скасуєте підписку після п'яти (5) днів, сплачена сума не повертається, а передплата діє до останнього дня оплаченого періоду.

Щоб скасувати підписку, оберіть налаштування в особистому кабінеті, відв'яжіть банківську картку або зверніться до нашої служби підтримки і ми надішлемо вам форму запиту на повернення та докладні інструкції у відповідь. Після завершення дії підписки ви позбавляєтеся доступу до послуг та всіх прав на контент (у тому числі на невикористаний вами контент).

Тривала угода (на три, шість чи дванадцять місяців підписки)

Ви отримуєте необмежений доступ до платного контенту на три (3), шість (6) або дванадцять (12) місяців з дня обробки початкового платежу - з дня оформлення підписки. З вас одноразово стягується сума за вибраний період передплати на умовах тривалої угоди. Передплата діє до останнього дня оплаченого періоду (включно). Вартість оплаченого періоду підписки не змінюється, незалежно від чинної пропозиції.

Якщо ви не скасуєте підписку, підписка поновиться автоматично - угода продовжується на той же термін, при настанні дати продовження підписки - наступного дня після закінчення оплаченого періоду. Вартість продовження передплати у наступному періоді може бути змінена. У цьому випадку ви отримаєте повідомлення та зможете скасувати підписку згідно з умовами договору. Ми завжди заздалегідь повідомляємо користувачів про продовження передплати або зміну вартості передплати у наступному періоді.

Якщо ви вирішите скасувати передплату протягом п'яти (5) днів з моменту її оформлення, ми відшкодуємо вам кошти повністю (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних із поверненням). Якщо ви скасуєте підписку через п'ять (5) днів, ми відшкодуємо вам залишок невитрачених коштів за згодою - ми повернемо різницю між сумою платежу та вартістю фактично спожитих вами послуг, - ваша підписка буде активна до останнього дня поточного розрахункового періоду (30 днів), в якому було виконано скасування.

Щоб скасувати підписку, виберіть налаштування в особистому кабінеті, відв'яжіть банківську картку або зверніться до служби підтримки і ми надішлемо вам форму запиту на повернення та докладні інструкції у відповідь. Після завершення дії підписки ви позбавляєтеся доступу до послуг та всіх прав на контент (у тому числі на невикористаний вами контент).

7. СКАСУВАННЯ ПІДПИСКИ ЗА НАШОЮ ИНИЦИАТИВОЮ
Ми залишаємо за собою право відмовити вам у продовженні передплати та скасувати вашу передплату в односторонньому порядку, починаючи з дня закінчення оплаченого періоду передплати або періоду, на який передплата була продовжена, за умови направлення вам письмового повідомлення на email або у Telegram.

Ми також залишаємо за собою право припинити надання послуг та скасувати вашу підписку у випадках, передбачених ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ договору, за умови надсилання вам письмового повідомлення на email або у Telegram. У цьому випадку ми повернемо вам залишок невитрачених коштів (різниця між загальною вартістю підпискі та вартістю фактично спожитих вами послуг), і ваша підписка буде активною до останнього оплаченого дня поточного розрахункового періоду (30 днів), у якому було виконано скасування.