Додаток 1
до ПУБЛИЧНОГО ДОГОВОРУ (ОФЕРТІ)
про користування послугами EDUCATION STARS

УМОВИ НАВЧАННЯ
компанії EDUCATION STARS
(Редакція діє з 10.10.2022)
Цей документ встановлює умови навчання, права та обов'язки учасників регламентує порядок надання послуг та є частиною вашого договору з THE BEST MARKETING.

ФОРМАТ РАБОТИ

Всі програми навчання включають лекції, майстер-класи, практичні завдання, розбори та сесії питання-відповідь. Залежно від програми та вашого пакету послуг, навчання передбачає групову роботу (в деяких програмах є робота з куратором), а також відвідування заходів.

Хто проводить заняття та зустрічі

Заняття та зустрічі проводять власники компанії THE BEST MARKETING, наші кваліфіковані тренери чи запрошені експерти. Ми спеціально підбираємо куратора (керівника) для кожної програми, модуля чи курсу. Ми вибираємо куратора, виходячи зі специфіки програми, або ґрунтуючись на даних про динаміку групи. У деяких випадках ми можемо замінити куратора для підвищення ефективності занять групи. Ви отримуєте підтримку куратора протягом усього терміну навчання.

Строк навчання

Тривалість навчання визначається умовами програми та замовленого пакету послуг та публікується на сторінці з описом продукту.

Формат занять

Навчання відбувається дистанційно, у форматі "он-лайн", у невеликих групах (чисельністю до 80 осіб). Навчання ведеться блоками з розрахунку: один блок - один тиждень навчання. За умови своєчасного виконання та здачі домашнього завдання, ви отримуєте доступ до наступного блоку програми навчання у перший день наступного тижня – у понеділок, о 07:00 за Києвом.

Деякі пакети послуг включають певну кількість сесій "Питання-Відповідь" та групових розборів. Запис сесій робиться при технічній можливості та не є обов'язковим.

Час проведення занять

Живі заняття та сесії проходять за затвердженим розкладом. Враховуючи специфіку предмета, ми не можемо змінювати, переносити заняття або змінювати розклад на прохання учасників. Ми залишаємо за собою право на свій розсуд змінити місце, час або формат заняття, якщо того вимагають інтереси групи. У такому випадку ми повідомимо вас про будь-які зміни в розкладі заздалегідь за допомогою чат-бота, в телеграм-групу або e-mail-розсилки.

ПРОПУСК ЗАНЯТЬ ТА ЗУСТРІЧІВ

Якщо ви пропустили одне або кілька занять або передбачених програмою зустрічей (вебінарів, сесій питання-відповідь, розборів, майстер-класів та онлайн-зустріч) не з нашої вини та бажаєте продовжити навчання, ви зобов'язані самостійно освоїти матеріал.

Незалежно від того, чи взяли ви живу участь у сесіях питання-відповідь чи розборах, чи переглянули їх у записі, послуги вважаються наданими належним чином. Пам'ятайте, ми не відшкодовуємо вартість пропущених вами занять чи неотриманих послуг, якщо ви не отримали послуги не з нашої вини.

ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

Деякі навчання передбача ютьне тільки регулярне відвідування занять та перегляд уроків в особистому кабінеті, але також обов'язкову самостійну роботу та виконання домашніх завдань. Оскільки систематичність виконання домашніх завдань визначає ефективність роботи та якість навчання, будь-які перерви та пропуски у виконанні домашніх завдань неприпустимі.

Як правило, ми перевіряємо домашні завдання один (1) раз на день (з 18:00 до 20:00 по Києву) у будні дні.

Невиконання домашніх завдань вкрай негативно позначається на результатах навчання. Тому ви отримуєте доступ до наступного блоку програми навчання лише за умови виконання (або повторного виконання) та здачі домашнього завдання.

НЕВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ

Ми робимо все, що від нас залежить, щоб забезпечити вам комфортні умови розвитку та навчання, але ви повинні нам допомогти і прийняти на себе частину відповідальності - відповідальність за невиконання домашніх завдань.

Якщо ви без поважної причини не виконали одне домашнє завдання, ви отримуєте попередження або "жовту картку". Ви можете обнулити "жовту картку", якщо відпрацюєте пробіл і виконаєте у строк два (2) домашні завдання поспіль.

Якщо ви повторно порушите терміни здачі домашнього завдання, або не виконайте в термін більше трьох (3) і більше завдань, ви отримуєте друге попередження або червону картку.

Червона картка означає, що ви втрачаєте право на роботу з куратором та технічну підтримку компанії THE BEST MARKETING (ми не перевірятимемо ваші домашні завдання та виключимо вас із закритих чатів та груп для наших учнів). Ви можете продовжити навчання самостійно, але не можете претендувати на отримання сертифіката.


КОММУНІКАЦІЯ

Для отримання повідомлень про майбутні події, розклад занять та іншу корисну інформацію, ви повинні бути підписані на чат-бота нашої компанії в месенджері Telegram як "Учень". Для спілкування з вашим куратором та спілкування з іншими учасниками навчання, ви повинні приєднатися до закритої групи в месенджері Telegram (якщо це передбачено умовами замовленого вами пакету послуг).

Ми надішлемо вам посилання із запрошенням на email, вказаний вами при оформленні заявки на навчання (разом із посиланням та даними для доступу до навчання).

Нагадування та повідомлення

Ми нагадаємо вам про дату проведення чергового заняття програми, заплановану зустріч чи подію, в якій ви бронювали участь. Ми повідомимо вам час та формат заняття заздалегідь - відправимо повідомлення до месенджера за допомогою чат-бота. Пам'ятайте, ви повинні самостійно стежити за розкладом навчання, адже ваш результат – це лише ваша відповідальність.

Віддалена підтрімка учасників

Куратор забезпечує віддалену підтримку учасників у чаті у робочі дні, з понеділка до п'ятниці. Куратор відповідає учасникам протягом 1 години, у робочий час: з 10:00 – 18:00 (Київ). Будь ласка, намагайтеся писати тільки в робочі години. Підтримка доступна в Telegram-групі потоку.


ПРАВИЛА УЧАСТІ В ЗАНЯТТЯХ

Ви повинні підключитися до заняття (сесії, розбору, вебінару або воркшопу) через особистий кабінет завчасно – за десять (10) хвилин до його початку. Під час заняття ви не повинні своїми діями заважати роботі спікера та інших учасників.

Усі учасники навчання зобов'язані:

дотримуватись загальноприйнятих правил поведінки та професійної етики; з пошаною ставитись один до одного і утримуватися від різкої критики на адресу інших учасників; вести себе коректно і нав'язувати іншим свого спілкування, як із особистих зустрічах, і чатах і групах у месенджерах; виявляти належну повагу до тренерів та експертів, висловлювати свою думку в коректній та прийнятній формі; виконувати передбачені навчанням практичні завдання та рекомендації; не допускати відвідування занять та заходів у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння або ж у неохайному вигляді. Під час занять забороняється:

робити фото, а також робити аудіо- та відеозапис або скринкаст занять без нашого письмового дозволу. залишати заняття чи заважати іншим учасникам. Відповідальність за порушення правил

Якщо учасник запізнився або своєю поведінкою заважає роботі групи, тренер має право заблокувати порушника (або видалити його із заняття) без відшкодування вартості участі.

ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ В ЧАТАХ

У чатах та закритих групах категорично заборонено:

спам, і нав'язлива реклама (недоречні пропозиції рекламного чи комерційного характеру) суб'єктивні оцінки нашої роботи, запрошених тренерів та експертів; неповажне ставлення до інших учасників чату; повідомлення образливого змісту, а також які містять ненормативну лексику (як явну, і завуальовану); навмисні орфографічні та синтаксичні помилки, які можуть призвести до неоднозначного розуміння змісту повідомлення іншими; грубі, образливі, уїдливі висловлювання та зауваження на адресу учасників чату та адміністраторів; дискримінація за расовою, національною, релігійною чи іншою ознакою, націоналістичні, расові гасла та висловлювання; повідомлення, що містять у собі пропаганду насильства, зброї, рекламу та відкриті обговорення будь-яких наркотиків та алкоголю; матеріали еротичного та порнографічного змісту; матеріал, що порушують авторські та суміжні права третіх осіб (цитування, посилання та інше); особисті дані учасників чату: адреса електронної пошти, номер телефону, поштова адреса, номер кредитної картки та інше; флуд - будь-які повідомлення та коментарі, які не мають прямого відношення до цілей чату; непредметні питання без об'єктивного опису проблеми та конкретного адресата; надмірно емоційно забарвлені висловлювання та оціночні судження щодо вартості та доцільності участі у навчанні; наклеп, голослівні звинувачення та розповсюдження неперевірених або хибних відомостей, а також поширення інформації, яка ганьбить честь, гідність або ділову репутацію організаторів навчання або учасників чату. Якщо адміністратор або модератор чату групи визнає, що будь-яка дія учасника порушує ці правила або заважає іншим учасникам, він попереджає порушника про неприпустимість такої поведінки. Якщо учасник не прислухався до рекомендації, він може бути заблокований на будь-який термін, який адміністратор чи модератор вважають справедливим.
ПРИПИНЕННЯ НАВЧАННЯ

Припинення навчання з ініціативи учасника
Учасник навчання може будь-якої миті добровільно припинити навчання (без відшкодування вартості навчання).

Припинення навчання з нашої ініціативи

Ми можемо відрахувати учасника, якщо він:

грубо порушує умови навчання чи умови договору; порушує термін оплати послуг; ухиляється від виконання домашніх (практичних) завдань, передбачених навчанням; не виконує рекомендацій тренерів; відмовляється від виконання освітніх наших стандартів У разі припинення навчання сплачені вибуючим учасником кошти та аванси не повертаються.

РЕЗУЛЬТАТ НАВЧАННЯ

Ми впевнені, що, якщо ви пройдете повний цикл навчання, виконайте всі домашні (практичні) завдання та наші рекомендації, ви отримаєте знання та навички, які забезпечать вам певний дохід (далі - "результат") ще до закінчення терміну навчання (для різних програм та пакетів послуг сума мінімального прогнозованого доходу може відрізнятися). Однак, ми не даємо жодних гарантій, оскільки ваш результат залежить від якості індивідуальної роботи та вашого настрою.

СЕРТИФИКАЦІЯ ТА ЗАХИСТ ПРОЕКТУ

Якщо це передбачено вашим пакетом послуг, у разі проходження повного циклу навчання та виконання певних умов ви отримаєте сертифікат компанії THE BEST MARKETING. Цей сертифікат підтверджує, що ми перевірили ваші знання та навички, і вони відповідають нашим освітнім стандартам.

Умови сертифікації по продукту "Автоворонки"

Для отримання сертифіката ви повинні виконати всі домашні завдання в строк (не пізніше ніж 1 блок = 1 тиждень навчання), отримати "результат" (тобто протягом терміну навчання отримати дохід не менше суми, еквівалентної $500, застосовуючи отримані знання та навички) та захистити ваш проект. Якщо у вас є пробіли та перепустки у виконанні домашніх завдань, ви зобов'язані їх заповнити, тільки після цього ви будете допущені до захисту.

Якщо до закінчення навчання ви не виконали всі умови сертифікації (наприклад, не отримали результат або не здали всі домашні завдання), ви можете, за додаткову плату, продовжити навчання на один (1) місяць, а потім захистити проект. Після захисту проекту ви або отримаєте сертифікат компанії THE BEST MARKETING, або отримаєте додаткові індивідуальні умови сертифікації та зможете повторити захист протягом наступного місяця.

НАДАННЯ ЛІДІВ

Якщо це передбачено вашим пакетом послуг, після успішного захисту проекту ми надаємо вам контакти потенційних клієнтів (лідів), які зацікавлені у ваших знаннях та навичках, отриманих під час навчання (наприклад, лідів для вашої онлайн-школи, створеної в рамках навчання, або ж потенційних замовників автоворонки продажів).
Якщо ми бачимо, що ви зацікавлені у навчанні, виконуєте всі наші рекомендації та практичні завдання у строк, ми можемо надати вам контакти лідів навіть раніше – до захисту проекту. Кількість лідів визначається умовами пакета послуг.

Ми гарантуємо вам цільових лідів, однак ви самі проводите з ними переговори та визначаєте прийнятні умови співпраці – це лише ваша відповідальність. Ми не можемо вплинути на результат ваших переговорів з потенційними клієнтами, тому ми не гарантуємо співпраці з ними.